Source
Tijdschrift Klinische Psychologie, 35, 1, (2005), pp. 50-53ISSN
Publication type
Article / Letter to editor

Display more detailsDisplay less details
Organization
SW OZ BSI KLP
Journal title
Tijdschrift Klinische Psychologie
Volume
vol. 35
Issue
iss. 1
Languages used
Dutch (dut)
Page start
p. 50
Page end
p. 53
Subject
Experimental Psychopathology and TreatmentAbstract
Germain Lietaer en collega’s hebben in dit nummer van het Tijdschrift Klinische Psychologie de resultaten gepresenteerd van hun onderzoek naar de psychotherapeut in België. Vanuit mijn Nederlandse ervaring met dit onderwerp wil ik graag hun studie van commentaar voorzien. Met genoegen zelfs, ik vind hun onderzoek namelijk zeer de moeite
waard. Mijn argumenten daarvoor licht ik graag toe. Tegelijkertijd vind ik een aantal van hun keuzes discutabel en zou ik hun studie anders hebben opgezet. Ik hoop met mijn kritiekpunten de onderzoekers zo te prikkelen dat ze spoedig besluiten een evrvolgonderzoek te starten.
This item appears in the following Collection(s)
- Academic publications [229015]
- Faculty of Social Sciences [28689]
Upload full text
Use your RU credentials (u/z-number and password) to log in with SURFconext to upload a file for processing by the repository team.